050-599-36-10
097-936-04-95

Пральна машина в будинку: рівень, мережа та інші правила експлуатації

Пральна машина — один із побутових приладів, які вимагають виключно правильної експлуатації. Починається все безпосередньо з транспортування з магазину та встановлення. Ми розповімо, на які моменти потрібно звертати особливу увагу.

                                                                               

Інсталяція побутового приладу

Для максимально точної установки бажано мати в будинку електронний рівень. Він дозволить досягти бездоганно правильної та рівної установки машинки. 

Скористайтеся цим інструментом, правильно підкрутіть ніжки і тоді буде забезпечена відносно тиха робота пральної машинки, відсутністю сильної вібрації. А якщо ні, то рано чи пізно підшипники можуть вийти з ладу.

Подбайте про стабільну напругу

При установці добре підключити побутовий прилад до мережі через стабілізатор. Особливо через те, що в Україні часто бувають стрибки напруги в мережі або різкі відключення світла. Стабілізатор захистить машинку від виходу з експлуатації. Не нехтуйте цим. 

                                                                               

Правильно завантажуйте барабан

Виробник рекомендує закладати білизну всередину таким чином, щоб між одягом та стінками барабана вільно поміщалася долоня руба. Ця і більша відстань забезпечує високу якість прання.

До того ж, якщо перевантажити барабан білизною, воно збивається в щільну купу, що призводить до розбалансування. В результаті машинка ніяк не може віджати одяг. Якщо ви сумніваєтеся, скільки потрібно закласти одягу всередину, вам підійде пральна машина LG з інтелектуальною системою визначення білизни за вагою та типом тканини. 

Здійснюйте регулярне чищення

Це стосується контейнера для миючих засобів та фільтра. Перший необхідно ретельно мити хоча б раз на місяць. Видаляйте залишки порошку, плівку від кондиціонера. Це забезпечує надійну роботу пральної машини та повне розчинення миючих засобів усередині барабана.

Фільтр необхідно періодично очищати від залишків води і можливих дрібних предметів. Якщо фільтр не чистити, це може спровокувати:

  • розмноження патогенних бактерій усередині пральної машини;

  • поява неприємного запаху.

Використовуйте миючі засоби згідно з рекомендаціями виробника

Не варто збільшувати дозування в бажанні досягти кращого результату прання. Цього не буде. Максимум, чого зможете досягти, — це рясного піноутворення. Воно своєю чергою може спровокувати такі неприємності:

  • вихід піни через контейнер для миючих засобів і навіть ущільнювальні гумки дверцят назовні;

  • блокування системи зливу.

Не забувайте провітрювати

Це стосується не лише житлових приміщень, а й побутового приладу. Відразу після прання залиште висунутим контейнер для миючих засобів та дверцятами барабана. Таким чином машинка просохне зсередини.

Якщо знехтувати цією рекомендацією, усередині накопичуватиметься вологість, вона може стати чудовим середовищем для розмноження бактерій та появи специфічного запаху.

    Відгуків: 0 / Написати відгук
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре
0
0