Акумуляторний шуруповерт Зеніт США-12 Р2 Li

Акумуляторний шуруповерт Зеніт США-12 Р2 Li – це надійний акумуляторний інструмент українського виробництва. Завдяки використанню компактного енергоносія конструкція інструменту має пістолетну форму без виступаючих частин, що забезпечує компактність і легкість, необхідні під час роботи у важкодоступних місцях.
Модель може працювати і в поганоосвітлених умовах завдяки вбудованому підсвічуванню робочої зони. Надійний планетарний редуктор з металевими шестернями надає дві швидкості, в межах кожної з яких здійснюється плавне електронне регулювання обертів 0-1350 і 0-3500 об/хв. А для роботи з матеріалами різної твердості має 19-позиційне налаштування затяжного зусилля.
Інструмент широко використовується в будівництві, ремонті, під час збирання меблів, а також монтажних і демонтажних дій для робіт з елементами кріплення гвинтами, шурупами, саморізами і т.д.
Особливості та можливості:
Тривала автономність з допомогою додаткової батареї;
Компактний акумулятор без виступаючих частин;
Відсутність ефективна пам'яті та саморозряду акумулятора;
Двоступінчастий планетарний редуктор;
Зносостійкі металеві шестірні редуктора;
Реверс;
функція автостоп;
Електронне налаштування швидкості;
Регулювання затяжного зусилля;
Світлодіодне підсвічування робочої області;
Швидка та проста заміна оснастки;
Невелика вага та малі габарити;
Простота зберігання та транспортування у пластиковому кейсі.
Комплектація:
Шуруповерт акумуляторний
Акумуляторна батарея 2 шт
Зарядний пристрій
Пластиковий кейс