Двигуни на мотоблок

Двигуни мотоблоків – важливі вузли сільськогосподарської техніки. Якщо силова установка виходить із ладу, її слід замінити на нову, головне – підібрати правильну модель агрегату. Потрібно пам'ятати, що мотор до мотоблоку може бути бензиновий або дизельний, з різною орієнтацією валу, повітряним або водяним охолодженням і таке інше. Якщо вам необхідно купити двигун на сільгосптехніку, нижче розповімо детально про основні характеристики, різновиди моторів.
Типи двигунів до мотоблока
Сучасні пристрої підходять не лише до мотоблоку. Їх ставлять на газонокосарки, снігоприбирачі, човни, мотокультиватори та інші садові пристрої. Як уже говорилося вище, показників, що розрізняють двигуни, дуже багато. Розглянемо кожну їх докладніше.
Діаметр валу
Для коректного встановлення двигуна на мотокультиватор варто звертати увагу на діаметр валу. Його розмір варіюється від 19 до 36,5 мм. Також має значення тип вихідного валу. Він буває під шпонку 19/20 мм або під шпіц 25 мм.
Тип палива двигуна
ДВЗ поділяються з урахуванням споживаного палива.
- Бензинові двигуни. Переваги – недорогі та компактні. Виділяють дво- та чотиритактні мотори. Основна сфера експлуатації – малопотужна сільгосптехніка. Прекрасне рішення для легких мотокультиваторів, тримерів, обприскувачів та іншого обладнання.
- Дизельні двигуни. Потужні двигуни із гарною продуктивністю. Чи здатні витримувати тривалі, важкі навантаження, характеризуються економною витратою палива. Дизельний тип двигуна застосовується для важкої техніки через витривалість, можливість безперебійної роботи.
Кожен з перерахованих типів має свої плюси та мінуси. Необхідно брати до уваги, для яких машин купується двигун (важкий трактор або невеликий культиватор), масштаб оброблюваної площі і т.д.
Система охолодження
Ще один важливий аспект – система охолодження силового агрегату. Існують повітряний та водяний варіанти. Першому віддають перевагу для легкої сільгосптехніки. Якщо передбачаються заходи у запиленому середовищі, рекомендується зупинитись на моторі, оснащеному повітряним фільтром інерційного вигляду у ванні з олією.
Потужна модель мотоблоку вагою від 200 кг потребує більшого охолодження. Тут експерти радять вибрати водяне (до цієї категорії належать моделі зі шківом, тут передбачається рідинне охолодження).
Орієнтація валу двигуна
Пропонуються вертикальні та горизонтальні варіанти розташування валу. Перші відрізняються наявністю перехідних механізмів.
Вертикальний вал двигуна для мотокультиватора, газонокосарки або човна виділяється тим, що всі ріжучі елементи з'єднуються безпосередньо з коленвалом. Також важливо відзначити той факт, що ціни на ці двигуни дещо вищі за горизонтальні аналоги.
Двигун до мотоблоку з редуктором
Наявність редуктора здатна у рази підвищити продуктивність різної сільгосптехніки – від мотопомпи до мотоблоку. Подібне обладнання полегшує та покращує якість оранки землі та інші маніпуляції.
Тип запуску двигуна
Ще один нюанс, на який потрібно звернути увагу перед тим, як купити двигун на мотоблок. Двигун може бути з ручним або електричним стартером. Крім цього бувають моделі з відцентровим зчепленням.
Потужність двигуна для мотоблоку
Велику роль відіграють вага та потужність такого вузла, як мотоблочний силовий агрегат. Потужні установки призначені для важкої, серйозної техніки, несумісні з легкими моделями. Крім того, не треба брати малопотужний двигун для продуктивного міні-трактора. Добре, що сучасний ринок пропонує широкий вибір варіантів. Популярні двигуни 9 к.с, 12 к.с, 15 к.с, 16 к.с і 18 к.с.
Виробник
Сучасний ринок наповнений різними брендами, чия спеціалізація – випуск та продаж двигунів.
Варто ознайомитися з найпопулярнішими з них.
- Двигуни Weima. Модельний ряд китайської торгової марки є силовими установками різних варіацій. Асортимент дуже великий.
- Двигуни Форте. Виробник випускає потужну компактну продукцію. Ціна двигунів порадує вас демократичністю.
- Двигуни Кентавр. Витривалі силові установки із оптимальними характеристиками.
- Двигуни Iron Angel. Компанія з Нідерландів виготовляє високоякісні механізми, які можна купити недорого.
Також уваги варті такі представники, як Vitals, Oleo-Mac, Loncin, Grunwelt. Мотоблочні двигуни всіх перерахованих брендів невибагливі в обслуговуванні, запчастини на них у вільному доступі.
Де купити двигун для мотоблоку
Вбиваєте в пошуковій системі «Куплю двигун на мотоблок у Києві» з бажанням знайти відповідне рішення за максимально вигідною ціною? Звертайтесь до Agrus.kiev.ua.
Кожен клієнт, який вибрав наш інтернет-магазин, отримує наступні плюси співпраці:
- якісна та сертифікована продукція;
- професійна допомога у підборі техніки;
- демократична вартість товарів;
- високий рівень сервісу;
- оперативна обробка замовлень;
- Доставка по Україні провідними транспортними компаніями.
Для придбання двигуна для мотоблоку телефонуйте за контактними номерами телефонів або оформляйте покупку на сайті.
Ціни на двигуни до мотоблоку
Найменування товару | Вартість |
Дизельний двигун до мотоблока Weima WM178F | 16217 грн |
Двигун до мотоблока Weima WM190FE-S | 17760 грн |
Двигун до мотоблок аWeima WM192FE-S | 23523 грн |
Двигун до мотоблока Weima WM2V78F | 46700 грн |