Генератори
Генератор – технічний пристрій, необхідне вироблення електричної енергії. Для виконання поставлених завдань установка використовує механічну енергію двигуна. Джерелом живлення для генератора є бензин, газ, дизель. Часті перебої електроенергії в будинку можуть спричинити поломку електричних приладів. Подібні проблеми загострюються взимку, особливо на дачі або заміській ділянці з приватною забудовою. У таких ситуаціях найкращим рішенням стане покупка електростанції, модель та характеристики якої залежать від умов використання. Наприклад, трифазний універсальний, також агрегат на 380 вольт може бути задіяний у промисловості та будівництві, а легкі міні генератори справляються з побутовими завданнями.
Генератори: загальні відомості
Електрогенератор як автономний пристрій для виробництва електроенергії широко використовується в масштабних системах (промислові, будівельні об'єкти, медичні установи, комерційні будівлі). Пристрої на 220 вольт добре функціонують у житлових будівлях, гаражах, фермерських господарствах. Портативні та маленькі моделі зручно брати на риболовлю, полювання, використовувати під час походів.
Критерії вибору техніки – параметри потужності (кВт), сили струму, тип запуску (електро-, ручний, за допомогою пульта, з автозапуском). Потужності вистачає для всіх підключених пристроїв з 20% запасом, включаючи пікове навантаження. При виборі резервної техніки певних типів робіт (наприклад, зварювання) важливу роль грає сила струму.
Види генераторів з палива
Залежно від виду палива, що живить двигун, установка поділяється на 3 групи.
Бензиновий
Параметри потужності такого пристрою коливаються у найширшому діапазоні. Найчастіше на ринку можна виявити станції на 2 квт, 4 квт, 6 квт, 7 квт, 8 квт, 12 квт та вище. Установки на бензині прості в експлуатації, добре працюють взимку, переважно функціонують як резервне джерело живлення.
Дизельний
Оптимальний вибір системи для тривалої організації безперебійного живлення за рахунок менших витрат палива. Дизельний генератор характеризується високою надійністю, низькими вимогами щодо умов зберігання конструкції.
Газовий
Для цього типу пристрою використовується газ різного походження. Газова система відрізняється економічності: установка здатна забезпечити повноцінну роботу системи опалення.
Ціна газового агрегату вища за інші види, але в експлуатації обходиться дешевше завдяки низькій вартості палива.
Класифікація генераторів: інверторний тип
У магазинах можна знайти не лише бензинові, дизельні, газові станції, а й інверторні. Такий тип установки генерує електрострум для чутливих до електромережевих показників приладів. Агрегат використовується як альтернативне джерело живлення у різних сферах, де неприпустимі стрибки напруги – навчальні, медичні установи, лабораторії, на виробництві та ін.
Перевагою інверторного пристрою є низький рівень шуму та економна витрата палива. Параметри потужності резервного джерела живлення досягають 2,8 кВт, 3,5 кВт, 5 кВт та вище. У порівнянні з дизельною станцією інверторний агрегат коштує дорожче, проте вкладення швидко окупляться високою продуктивністю.
Вибір потужності генераторів
Для обчислення такого параметра варто обчислити сумарну потужність усіх побутових приладів, які живляться від мережі. Допустиме функціонування техніки можливе тоді, коли є запас близько 20-30% від номінального показника. Якщо характеристики агрегату як мінімум не відповідають сумарній потужності побутових пристроїв, це може призвести до негативних наслідків:
- перевантаження, а потім подальше зупинення загальної системи;
- прискорення процесу зношування двигуна;
- збільшення витрат палива.
Цілком ймовірно, що неправильний вибір потужності конструкції призведе до згоряння дрібних побутових приладів при стрибках напруги.
Різновид виконання установки
Купуючи резервне джерело живлення, важливо пам'ятати, що шумність пристрою найбільше залежить від типу виконання.
- Відкрита конструкція. Установка складається з двигуна внутрішнього згоряння та альтернатора, закріпленого на міцній металевій рамі. Така деталь захищає внутрішні елементи техніки від пошкоджень.
- У кожусі. Застосування корпусу дозволить знизити показник шуму на 15-20 дБ. У металевій конструкції передбачені отвори для вентиляції, щоб уникнути перегріву. Закритий тип надійно захищає прилад від вологи та бруду.
Тип виконання розрахований на багато моделей - бензиновий 2 тактний або 4 тактний генератор, з електростартером, ручним запуском та ін.
Де купити генератор
Купити різні моделі генератора можна на сайті нашого магазину. У каталозі представлений широкий вибір установок з різними показниками потужності: 1 квт, 2,2 квт, 2,5 квт, 3 квт, 5,5 квт, 6,5 квт, 7,5 квт, 9 квт та вище. Ми гарантуємо високу якість техніки від світових виробників. Популярні виробники які заслуговують на увагу, представлені в нашому магазині: Hyundai, Forte, Кентавр, Vitals, AL-KO, Weima, Tekhmann, Iron Angel, Konner&Sohnen та інші. Доставка товарів здійснюється в Київ, Харків, Одесу та інші міста України.
Середні ціни на генератори
Найменування | Вартість |
Forte FG6500 | 26900 грн |
Weima WM2500 | 13500 грн |
Konner&Sohnen KS 2100i S | 24200 грн |
Konner&Sohnen BASIC KSB 2800A | 9600 грн |
- Генератор Vitals Master KLS 2.8b
- Генератор Konner&Sohnen KSB 10i
- Генератор Konner&Sohnen KS 3000
- Генератор Iron Angel EG 3200
- Генератор Konner&Sohnen KSB 21i S
- Генератор Konner&Sohnen KS 3000E
- Генератор Hyundai HHY 3050FЕ
- Генератор Konner&Sohnen KSB 35i
- Генератор Weima WM5500E
- Генератор Konner&Sohnen KS 2000i S
- Мінімальна ціна: 6510.00 грн.
- Максимальна ціна: 577080.00 грн.
- Середня ціна: 72112.90 грн.
- Кількість товарів: 191
Надсилання по Україні службами "Нова пошта". У межах Києва можлива доставка власним транспортом. Час та термін повідомляє менеджер, зазвичай це 1-2 дні.